Puust ja punaseks

Puust ja punaseks: geenitehnoloogia

12.12.14 PUUST JA PUNASEKS ... Madis Aesma võtab sellel nädalal koos Eesti Geenivaramu teaduri Riin Tammega kokku viimase aja geneetika ja geenitehnoloogia meeliköitvamad avastused.

Puust ja punaseks: psühholoogia

28.11.14 PUUST JA PUNASEKS ... Kas liberaalid taluvad õudusi paremini? Kuidas immuunsüsteem enesetunnet mõjutab? Miks mehed paremini oritenteeruvad? Saates „Puust ja punaseks“ tuleb juttu psühholoogiast. Arko Oleskil on külas TÜ psühholoog Andero Uusberg.

Puust ja punaseks: arheoloogia

21.11.14 PUUST JA PUNASEKS ... Madis Aesma lahkab seekord koos Tartu ülikooli arheoloogi Marge Konsaga saates „Puust ja punaseks“ põnevamaid arheoloogia-teemalisi uudiseid.

Puust ja punaseks: kosmos

14.11.14 PUUST JA PUNASEKS ... Madis Aesmal aitab viimase aja kosmose valdkonnas toimunud arengutele valgust heita Tartu Observatoorium astronoom Tõnis Eenmäe.

Puust ja punaseks: maateadused

31.10.14 PUUST JA PUNASEKS ... Saade „Puust ja Punaseks“ tiirutab mööda maateaduse-alaseid teadusuudiseid. Saatejuht Arko Oleskil on külas Tartu ülikooli maastikuökoloog ja loodusgeograaf Jaan Pärn  

Puust ja punaseks: tehnoloogia

17.10.14 PUUST JA PUNASEKS ... Saates „Puust ja punaseks“ tuleb seekord juttu tehnoloogiast ja robootikast. Valdkonna tähtsamaid uudiseid aitab Madis Aesmal lahti mõtestada Tartu ülikooli koolirobootika spetsialist Heilo Altin.  

Puust ja punaseks: psühholoogia

10.10.14 PUUST JA PUNASEKS ... Saates „Puust ja punane“ on sellel nädalal fookuses psühholoogia ja psüühika. Viimase aja pilkupüüdvamaid uudiseid aitab lahti mõtestada Tartu ülikooli psühholoog Andero Uusberg.  

Puust ja punaseks: universum

03.10.14 PUUST JA PUNASEKS ... Teadusajakirjanikul Arko Oleskil on saates „Puust ja Punaseks“ seekord külas Tartu Observatooriumi astronoom Tõnis Eenmäe, kellega lahatakse viimasel ajal kosmoloogia ja astronoomia valdkonnas laineid löönud uudiseid.

Puust ja punaseks: arheoloogia

26.09.14 PUUST JA PUNASEKS ... Saates „Puust ja punaseks“ võetakse seekord luubi alla arheoloogia. Uusi avastusi kommenteerib ja aitab paremasse konteksti panna teadusajakirjanik Arko Olesk ja Tartu ülikooli arheoloog Marge Konsa.

Puust ja punaseks: elusloodus

05.09.14 PUUST JA PUNASEKS ... Saatejuht Arko Olesk lahkab seekord koos Tartu ülikooli loomaökoloogia teaduri Tuul Sepaga viimastel nädalatel eluslooduse valdkonnas maailmas tähelepanu püüdnud teemasid.

keskkonnakuu ERR-s

Lugeja küsib

Sul on põletav teadust puudutav küsimus või on sul ettepanek mõne teema sügavamaks kajastamiseks? Klõpsa selle edastamiseks allolevale nupule.

teadusuudiste kokkuvõte

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: