Tartu Ülikooli arstiteaduskonna aastapäeva teaduskonverents

Arstiteaduskonna aastapäeva teaduskonverents,'.
Arstiteaduskonna aastapäeva teaduskonverents,'. Autor/allikas:

Tartu Ülikooli arstiteaduskonna aastapäeva peetakse 7.–8. oktoobril. Neljapäeval toimub aastapäeva puhul teaduskonverents, kus tutvustatakse viimasel ajal meditsiiniteaduste valdkonnas ilmunud teadustöid. Konverentsi saab otseülekandes jälgida Novaatori portaalis.

Neljapäeval toimuvad 15-minutilised suulised ettekanded ning viieminutilised e-postrite tuvustused. Neid kannavad ette üliõpilased, doktorandid ning arst-residendid, arstid ja teadurid. Tutvustamisele tulevad viimase aasta jooksul meditsiini- ja sporditeaduste alal tehtud teadusuuringute tulemused. Žürii eesotsas professor Alan Altrajaga valib igas kategoorias välja kolm parimat, keda autasustatakse 8. oktoobril.

Doktorandid, üliõpilased ja teised

Kell 9.15 algab doktorantide sessioon, kus peetakse 15-minutilised ettekandeid. Sessiooni juhatajad on Jaanika Kärner ja Ana Rebane. Kell 11.45–12.10 tutvustavad e-postreid doktorandid, sessiooni juhatajad on Vallo Volke ja Aigar Ottas. Kell 12.15–14 peetakse üliõpilaste sessiooni, sessiooni juhatajad on Kai Kisand ja Martti Laan. Kell 14.45–16.15 on arst-residentide, arstide ja teadurite sessioon.

 

Üliõpilaste e-postrid

Kell 11.45–12.10 ja kell 14.15–14.40 on üliõpilaste e-postrite tutvustus.

Arst-residentide, arstide ja teadurite e-postrite tutvustus

Kell 11.45–12.10 ja 14.15–14.40 on arst-residentide, arstide ja teadurite e-postrite tutvustus.

Kõik huvilised saavad otseülekandeid jälgida ka Worksupi keskkonnas, mille ID on teaduskonverents2021. Kõikide teadustööde kirjeldusega saab lähemalt tutvuda teesivihikust

Toimetaja: Airika Harrik

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: