Tallinna Ülikooli rektori kohusetäitjaks saab Priit Reiska

Priit Reiska.
Priit Reiska. Autor/allikas: Foto: TLÜ

Kuna Tallinna Tehnikaülikooli rektoriks valitud Tiit Landi töö Tallinna Ülikoolis lõpeb 31. augustil, otsustas ülikooli nõukogu, et alates 1. septembrist täidab rektori kohuseid senine õppeprorektor Priit Reiska.

"Nõukogu lähtus otsustamisel sellest, et rektori kohusetäitja oleks hästi kursis ülikooli juhtimisega ja suunaks selle tegevust professionaalselt, sealhulgas praeguseid tavasid järgides," lausus TLÜ nõukogu esimees Taavi Laur. 

Rektori kohusetäitjaks määratud Priit Reiska tänas nõukogu usalduse eest ja kinnitas, et järgib oma töös rektoraadi praegust kurssi.

"Kohusetäitja aeg on küll lühike – 8,5 kuud –, kuid selle aja sisse jäävad mitmed kaalukad sündmused. Olulisimad neist on institutsionaalne akrediteerimine, uuele karjäärimudelile ülemineku toetamine ning ettevalmistus uue rektori valmisteks, kus ma ise ei kandideeri," lausus Reiska. "Väga oluline ja ilmselt ka keeruline saab olema 2021. aasta eelarve koostamine."

Tallinna Ülikooli rektori korralised valimised algavad sügisel. Valitud rektor asub ametisse 15. mail 2021. 

Toimetaja: Urmet Kook

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: