Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Veebiseminarilt: Kuidas inimesed kokku saavad ja miks nad lahku lähevad?

{{1459928919000 | amCalendar}}
Autor/allikas: Martin Dremljuga/ERR

Mis on perekond ja kuidas seda uuritakse? Kuidas inimesed tänapäeval kokku saavad ja miks nad lahku lähevad? Kuidas pääsevad uurijad koduseinte vahel toimuvale ligi? Kuidas mõjutavad uuringute tulemused Eesti perepoliitika kujunemist?

Nende küsimuste üle arutlevad täna kell 16 Tartu ülikooli ühiskonnateaduste instituudi webinaril ehk veebiseminaril sotsioloogia ja sotsiaalpoliitika vanemteadur Mare Ainsaar, sotsiaalse analüüsi meetodite lektor Kadri Rootalu, soouuringu lektor Kadri Soo ja üldsotsioloogia dotsent Kairi Kasearu. Arutelu juhib interpersonaalse ja hariduskommunikatsiooni lektor Kadri Ugur.

Seminari otseülekannet saab vaadata TÜ ühiskonnateaduste instituudi Youtube’i kanalil ja ERR Novaatoris:

Reaalajas vaadates on veebiseminaril võimalik osaleda ka oma küsimuste ja kommentaaridega.

Tartu ülikooli ühiskonnateaduste instituut korraldab veebiseminare erinevatel teemadel. Instituudis tegutseb sotsiaaltöö, ajakirjanduse, meediauuringute, sotsiaalse kommunikatsiooni, infoteaduste, sotsioloogia ning sotsiaalpoliitika õppetool, kus tegeletakse mitmete ühiskondlike teemade uurimisega.

Veebiseminari „Privaatsuse ja avalikkuse tajumine sotsiaalmeedia ajastul“ saab järele vaadata TÜ ühiskonnateaduste instituudi Youtube’ist ja siin:

Toimetaja: Katre Tatrik, Tartu ülikool

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: