Jõhvi Gümnaasium - aasta kool 2022?

Foto: Erakogu

"Terevisioon" otsib Eesti aasta kooli. Kas selleks võib saada Jõhvi Gümnaasium, seda otsustab rahvahääletus. Hääletada saab Novaatoris alates 9. maist kuni 20. mai lõunani. Lugege kooli tutvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

Jõhvi Gümnaasiumi koolipere tutvustab end nii:

"Jõhvi Gümnaasium on kogu Virumaa esimene riigigümnaasium. 

Meie kool on siinses multikultuurses keskkonnas õpilaste jaoks väga olulisel kohal eesti keele ja kultuuri väärtustaja, hoidja ja edasikandjana. 

Õppetöös kasutatakse lõimumist soodustavaid õppeviise, olulisel kohal on lõimitud aine- ja keeleõpe ning koolis korraldatakse mitmeid ühistegevusi: üritusi ning külalisloenguid.

Lisaks peetakse meie koolis oluliseks nüüdisaegse tehnoloogia rakendamist ainetundides, loovat mõtteviisi, omandatakse süvendatult keeli ja reaalteadusi, arendatakse ettevõtlikkust ja suunatakse inimeseks kujunemist. 

Õpetaja ja õppija on meie koolis eelkõige partnerid, kelle koostöösuhe põhineb vastastikusel usaldusel, mis avaldub näiteks aususes, ideede ja arvamuste paljususe tunnustamises kui ka selles, et nii õpetajal kui ka õpilastel on lubatud eksida, oma vigu tunnistada, proovida ja katsetada."


Aasta kool 2022 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 9. maist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja "Terevisiooni" otsesaates. Kümme finaalis võistlevat kooli on Läänemaa Ühisgümnaasium, Metsküla Algkool, Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, Püha Johannese Kool, Jüri Gümnaasium, Pärnu Ülejõe Põhikool, Jakob Westholmi Gümnaasium, Iisaku Gümnaasium, Jõhvi Gümnaasium ja Tallinna Laagna Gümnaasium.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: