Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium - aasta kool 2022?

"Terevisioon" otsib Eesti aasta kooli. Kas selleks võib saada Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, seda otsustab rahvahääletus. Hääletada saab Novaatoris alates 9. maist kuni 20. mai lõunani. Lugege kooli tutvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

 Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumi koolipere kirjeldab end järgnevalt:

"Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium viib igal aastal ligikaudu 250 abiturienti lähemale nende unistustele. Vaid gümnaasiumiastme, aga siiski 750 õpilasega koolis saab valida 25 erineva mooduli seast kolm meelepärast, millest igaüks annab viie kursuse jooksul võimaluse  vastu võtta väljakutsed ja õppida erialateadmisi ametivalikuks või teaduskarjääriks.

Meie kooliperele on tähtsad kolm väärtust: teeme oma otsused lähtudes eelkõige õpilaste huvidest, anname võimalikult laiapõhjalise üldkeskhariduse ja läbi paindliku ning sõbraliku keskkonna süstime tulevasse põlvkonda usku haridusse.

Meie jaoks on olulised head õppetingimused, rikkalik valik külalisõpetajaid ja koostööd õpetavad laagrid ning praktikumid. Kaasame õppetöösse erinevaid kõrgkoole, ametkondi ja huvikoole, et õpilaste valikud ei piirduks vaid kooli koondunud inimeste teadmiste ning praktika pagasiga.

Meie uksed on avatud nii külalistele ja lastevanematele kui ka uutele ideedele, kriitikale ning väljakutsetele, mis ei mahu tavaliste koolide raamidesse."


Aasta kool 2022 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 9. maist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja "Terevisiooni" otsesaates. Kümme finaalis võistlevat kooli on Läänemaa Ühisgümnaasium, Metsküla Algkool, Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, Püha Johannese Kool, Jüri Gümnaasium, Pärnu Ülejõe Põhikool, Jakob Westholmi Gümnaasium, Iisaku Gümnaasium, Jõhvi Gümnaasium ja Tallinna Laagna Gümnaasium.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: