Rakvere Ametikool - aasta kool 2021?

"Terevisioon" otsib Eesti aasta kooli. Kas selleks võib saada Rakvere Ametikool, seda otsustab rahvahääletus. Hääletada saab Novaatoris alates 11. oktoobrist kuni 22. oktoobri õhtuni. Lugege kooli tutvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

Rakvere Ametikooli koolipere kirjeldab ennast nii:

""Jälle see imelik Rakvere." Seda lauset oleme siin koolis kuulnud juba mitmeid kordi, sest teeme koos noortega selliseid asju, mis võivad esmalt imestama panna.

Õpilastele ja õpetajatele suunatud positiivsete videote tegemine sai alguse koroonapiirangute alguses ja nende eesmärgiks oli kontakti hoidmine läbi veebi. Konkursile esitatud videos parodeerime Õnne 13 teleseriaali Tujurikkuja paroodiat.

See ongi meie kooli innovatsioon – anname õpetajatele ja õpilastele võimaluse video kaudu teistega kontakti saavutada. Meie koolis on võimalik see, et direktor kannab õpilaste lemmikule kokk Mallele praadi lauale, mis näitab meie kooli üht väärtustest – ühtekuuluvust!"

Aasta kool 2021 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 11. oktoobrist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja "Terevisiooni" otsesaates.

Kümme finaalis võistlevat kooli on Jõhvi Gümnaasium, Jõhvi Vene Põhikool, Kohtla-Järve Gümnaasium, Parksepa Keskkool, Rakvere Ametikool, Ruila Põhikool, Tallinna Juudi Kool, Tartu Tamme Gümnaasium, Türi Ühisgümnaasium ja Uulu Põhikool.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: