Parksepa Keskkool - aasta kool 2021?

"Terevisioon" otsib Eesti aasta kooli. Kas selleks võib saada Parksepa Keskkool, seda otsustab rahvahääletus. Hääletada saab Novaatoris alates 11. oktoobrist kuni 22. oktoobri õhtuni. Lugege kooli tutvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

Parksepa Keskkooli koolipere kirjeldab ennast nii:

"Parksepa keskkoolil oli 2020/2021. õppeaastal 145. sünnipäev, mida me küll tavapärase suure galaga ei tähistanud, kuid see-eest lõime virtuaalse kunstinäituse õpilastöödest, virtuaaltuuri koolimuuseumist ning videoaktust vaatas iga klass oma pesas, kringliviil näpus.

Sel keerukal ajal oleme eriliselt tänulikud meie klassijuhatajatele, kes on kasvanud tõelisteks kommunikatsiooniekspertideks. Õpilased on seda märganud: näiteks arvab 95,3 protsenti rahuloluküsitlusele vastanutest, et saab klassijuhatajalt tuge ning 94 protsenti õpilastest leidis, et õpilaste ja õpetajate vahel valitsevad head suhted.

Kool on ka digimuutunud: kõige muu hulgas on õpilastele juurde hangitud sülearvuteid, õpetajad digipädevateks koolitatud ning just praegu on 11. klassi õpilasel valmimas uurimistöö teemal "Sotsiaalmeedia võimalused kogukonna tugevdamisel Parksepa Keskkooli Instagrami konto näitel". Aastast 2020 osaleme ka Liikuma Kutsuva Kooli programmis, pikki vahetunde veedame veel talvelgi õues ning projekteerimisel on uhiuus väliõppe klass."

Aasta kool 2021 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 11. oktoobrist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja "Terevisiooni" otsesaates.

Kümme finaalis võistlevat kooli on Jõhvi Gümnaasium, Jõhvi Vene Põhikool, Kohtla-Järve Gümnaasium, Parksepa Keskkool, Rakvere Ametikool, Ruila Põhikool, Tallinna Juudi Kool, Tartu Tamme Gümnaasium, Türi Ühisgümnaasium ja Uulu Põhikool.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: