Kohtla-Järve Gümnaasium - aasta kool 2021?

"Terevisioon" otsib Eesti aasta kooli. Kas selleks võib saada Kohtla-Järve Gümnaasium, seda otsustab rahvahääletus. Hääletada saab Novaatoris alates 11. oktoobrist kuni 22. oktoobri õhtuni. Lugege kooli tutvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

Kohtla-Järve Gümnaasiumi koolipere kirjeldab ennast nii:

"Kohtla-Järve Gümnaasiumi koolipere väärtustab õppetegevust toetavat huvitegevust, mis väljendub arvukate haridusliku sisu ja innovaatilise ja/või meelelahutusliku vormistusega projektide ja ürituste korraldamises nii koolisiseselt kui kogukonnas või koostöös teiste koolide ja organisatsioonidega.

Sellise täiendava tegevuse eesmärgid on tekitada õpilastes sügavamat huvi erinevate valdkondade vastu, anda neile võimalusi uusi asju katsetada, end väljendada ja proovile panna ning luua nii koolis kui kogukonnas jätkusuutlikke traditsioone ja ettevõtlikku meelestatust.

Distantsõppe ajal jätkasime sama joont virtuaalses ruumis, korraldades nii veebipõhiseid koolidevahelisi viktoriine ja reaalainetevõistluseid kui ka näiteks jõulupidu ja emadepäevakontserti.

Tunneme, et erinevad ühistegevused ühendavad meie õpilasi ja personali märgatavalt ning see omakorda aitab kaasa õpilaste individuaalsele toetamisele õppetöös. Me usume, et oleme koolis loonud keskkonna, mis julgustab inimesi oma andeid ja võimeid avastama ja neid tulemuslikult rakendama, et liikuda enesekindlamalt tuleviku suunas, tundes end sealjuures väärtustatu ja hoituna."

Aasta kool 2021 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 11. oktoobrist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja "Terevisiooni" otsesaates.

Kümme finaalis võistlevat kooli on Jõhvi Gümnaasium, Jõhvi Vene Põhikool, Kohtla-Järve Gümnaasium, Parksepa Keskkool, Rakvere Ametikool, Ruila Põhikool, Tallinna Juudi Kool, Tartu Tamme Gümnaasium, Türi Ühisgümnaasium ja Uulu Põhikool.

Toimetaja: Airika Harrik

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: