Tartu Tamme Gümnaasium - aasta kool 2021?

"Terevisioon" otsib Eesti aasta kooli. Kas selleks võib saada Tartu Tamme Gümnaasium, seda otsustab rahvahääletus. Hääletada saab Novaatoris alates 11. oktoobrist kuni 22. oktoobri õhtuni. Lugege kooli tutvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

Tartu Tamme Gümnaasiumi koolipere kirjeldab ennast nii:

""Meie ei taha olla, ei ole vaikiv, ununev lehekülg aegade raamatus" - just need sõnad iseloomustavad meie kooli, inimesi ja ühiseid eesmärke kõige paremini.

Tartu Tamme Gümnaasiumis saab lisaks haridusele end arendada huviringides ning valikainete ja praktikumide kaudu - seal kogutud teadmisi saame kooli igapäevaelus rakendada ja ennast proovile panna.

Meie kool on täis avaraid ruume, kus iga õpilane saab end tunda turvaliselt ja vabalt, ning koolipere ümbritseb positiivne ja motiveeriv õhkkond. Lisaks saame panustada kooliellu läbi õpilasesinduse, kooliraadio, Tamme TV ja Tammelehe.

Me teeme tihedat koostööd erinevate kõrgkoolidega, nagu näiteks: Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Tartu Maaülikool ja Tartu Ülikooli Kliinikum.

Aasta kool 2021 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 11. oktoobrist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja "Terevisiooni" otsesaates.

Kümme finaalis võistlevat kooli on Jõhvi Gümnaasium, Jõhvi Vene Põhikool, Kohtla-Järve Gümnaasium, Parksepa Keskkool, Rakvere Ametikool, Ruila Põhikool, Tallinna Juudi Kool, Tartu Tamme Gümnaasium, Türi Ühisgümnaasium ja Uulu Põhikool.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: