Prügiteemalise "Heureka" vaatajamängu võitja on teada! ({{contentCtrl.commentsTotal}})

8. vaatajamängu õige vastus on: hambahari kuulub olmeprügi hulka.
8. vaatajamängu õige vastus on: hambahari kuulub olmeprügi hulka. Autor/allikas: ERR/Heureka

Soovime õnne, Heli Liiv, sina oled kirjastuse Hea Lugu raamatu "Tere, Ruby! Programmeerimisseiklused" võitja! Vastasid õigesti, et hambahari tuleks visata olmeprügi hulka.

Olgugi, et hambahari paistab plastikust, on ta siiski olmeprügi, sest pakendiprügi hulka saab visata vaid puhta pakendi. Hambahari on aga teinud tublit tööd su hammaste puhastamisel - seega ei saa see enam puhta pakendi sekka kuuluda.

Tänasest on eelvaadatav "Heureka" 9. episood, mis räägib leiva tegemisest. Näitame saates, kuidas vaat' et eestlastele kõige tähtsam toiduaine poodi jõuab. Saame juba praegu öelda, et kuigi leiba hakatakse valmistama eelmisel päeval, ei tähenda see, et peaksid poest ostma vana leiva. Sugugi mitte! Leiva tegemine võtab lihtsalt oma aja.

"Heureka" näitab väga lähedalt, kuidas leivad-saiad valmivad ja jagab ka mõned nipid koduse leivaküpsetamise katsetamiseks.

Osale kindlasti ka meie järgmises auhinnamängus, sest sel nädalal premeerime võitjat kirjastus OSKA ajakirja "Minu maailm" tellimusega. Lausa kuue kuu tellimusega!

Niisiis, siit tuleb vaatajamängu küsimus: mitu tundi valmib koorikleib leivatehases?

Jäta vastus oma kontaktandmetega ikka endisesse kohta: Novaatori "Heureka" lehele.

Tähelepanelikku saate vaatamist ja usinat mängusosalemist!

Toimetaja: Greete Palmiste

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: