Neeme Kool - kas aasta kool 2019?

Foto: Neeme Kool

31. mail selgub "Terevisioonis", milline kool pälvib tiitli aasta kool 2019. Kas selleks võib saada Neeme Kool, seda otsustab rahvahääletus. Lugege kooli tutuvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

Neeme Kool asub Neeme külas, Jõelähtme vallas, Harjumaal. Selle kooli pere tutvustab kooli nii:

Meie kooli moto on "Et olla suur, peab olema olnud väike".

Neeme Kooli õpilased: "Me ei ole veel suured. Kõnnime oma rajal samm sammu haaval, tarkust ja jõudu kogudes. Kasvame jõudsasti ning usume, et Neeme Kooli pesast välja lennates oleme tugevad ja vastutustundlikud noored."

 

Aasta kool 2019 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 20. maist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja 31. mai "Terevisiooni" otsesaates.

Kümme kooli, kes valiti välja esimeses voorus 54 kooli hulgast, on: Kiili Gümnaasium, Neeme Kool, Võru Gümnaasium, Järveküla Kool, Elva Gümnaasium, Viljandi Gümnaasium, Tallinna Kunstigümnaasium, Põlva Gümnaasium, Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium ja Tallinna Järveotsa Gümnaasium.

 

Toimetaja: Marju Himma

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: