Viimsi Gümnaasium – aasta kool 2020?

Video: Viimsi GümnaasiumFoto: Viimsi Gümnaasium

"Terevisioon" otsib Eesti aasta kooli. Kas selleks võib saada Viimsi Gümnaasium, seda otsustab rahvahääletus. Hääletada saab Novaatoris 23. oktoobrini. Lugege kooli tutvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

Viimsi Gümnaasiumi õpilasesinduse liige Karoliina Konno kirjeldab oma kooli nii:

"Viimsi Gümnaasiumi uksest sisse astudes tunnen end tammetõruna, ümber head kaaslased, kel kõigil siht on silme ees. Selleks et valikutega maailma luua, õpin "Ennastjuhtiva õppija" kursusel ennast tundma, valin igaks aastaks mooduli ning arendan 21. sajandi oskuseid, et saaksin muutuvas maailmas hakkama. Mentorid, kes aitavad nii tammesid kui ka tõrusid, tekitavad tunde, et olen sirgumas. Näen seinal rööviku koorumist, mis sümboliseerib me teed selles majas. Selle kõrval laulan, tantsin, väitlen, näitlen. Kolmeaastane teekond läbitud – sirgusin suureks omanäoliseks tammeks."

 

Aasta kool 2020 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 12. oktoobrist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja "Terevisiooni" otsesaates.

Kümme finaalis võistlevat kooli on Võru Gümnaasium, TERA Peedu Kool, Jõhvi Gümnaasium, Viimsi Gümnaasium, Tartu Forseliuse Kool, Haapsalu Kutsehariduskeskus, Püünsi Kool, Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, Vääna Mõisakool ja Rakvere Ametikool.

Toimetaja: Indrek Ojamets

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: