Elva Gümnaasium - kas aasta kool 2019?

31. mail selgub "Terevisioonis", milline kool pälvib tiitli aasta kool 2019. Kas selleks võib saada Elva Gümnaasium, seda otsustab rahvahääletus. Lugege kooli tutuvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

Elva Gümnaasiumi koolipere kirjeldab oma kooli nii:

Elva vägev loodus loob suurepärased võimalused meeldivaks haridusteeks. Meie gümnaasiumi õpilane, õpetaja või muu koolitöötaja on koostööaldis ja lootusrikas, mis peegeldub ka meie kooli logo figuurilt, käes ülespoole suunatud männilt. Teadmised ja kogemused, mis õpilased saavad on nii igihaljad kui ka innovaatilised, ulatudes sügavale ja kõrgele fantaasiamaale.Peame oma uhkuseks ka seda, et on meil sporti, liikumist, õuesõpet, (mini)teadust, algatust, muusikat, väge ja vaimu!

Meie koostöö seisneb selles, et me üheskoos ühte ja samasse suunda vaatame ja selles suunas ka liigume.

Aasta kool 2019 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 20. maist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja 31. mai "Terevisiooni" otsesaates.

Kümme kooli, kes valiti välja esimeses voorus 54 kooli hulgast, on: Kiili Gümnaasium, Neeme Kool, Võru Gümnaasium, Järveküla Kool, Elva Gümnaasium, Viljandi Gümnaasium, Tallinna Kunstigümnaasium, Põlva Gümnaasium, Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium ja Tallinna Järveotsa Gümnaasium.

 

Toimetaja: Marju Himma

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: