Püünsi kool - aasta kool 2020?

Video: Püünsi KoolFoto: Püünsi kool

"Terevisioon" otsib Eesti aasta kooli. Kas selleks võib saada Püünsi kool, seda otsustab rahvahääletus. Hääletada saab Novaatoris 23. oktoobrini. Lugege kooli tutvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

Püünsi Kool on väike ja võimekas pärimuskultuuri väärtustav kool, mis asub looduskaunis kohas - mere ja metsa läheduses. Meie õpetajad on toetavad ja asjatundlikud ning õpilased loovad ja ettevõtlikud. Püünsi Kooli koosseisu kuulub 306 õpilast, 36 lasteaialast ning 56 töötajat.

Soovime oma õpilastele edasi anda oma kooli põhiväärtuseid, milleks on õppimine, kohusetunne, hoolivus ja loovus. Meie loosung on "Mere-poole-kaldu" - see on kool, kuhu tulla ja kuhu tahad jääda.

 

Aasta kool 2020 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 12. oktoobrist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja "Terevisiooni" otsesaates.

Kümme finaalis võistlevat kooli on Võru Gümnaasium, TERA Peedu Kool, Jõhvi Gümnaasium, Viimsi Gümnaasium, Tartu Forseliuse Kool, Haapsalu Kutsehariduskeskus, Püünsi Kool, Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, Vääna Mõisakool ja Rakvere Ametikool.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: