Võru Gümnaasium - kas aasta kool 2019?

31. mail selgub "Terevisioonis", milline kool pälvib tiitli aasta kool 2019. Kas selleks võib saada Võru Gümnaasium, seda otsustab rahvahääletus. Lugege kooli tutuvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

Võru Gümnaasiumi koolipere kirjeldab oma kooli nii:

Võru Gümnaasium on uusi horisonte avav kool Kagu-Eestis, kus iga silmapilk on oluline. Kool alustas tegevust 2015. aasta sügisel ja kuulub riigigümnaasiumide võrgustikku. Akadeemilise õhkkonnaga, mõtestatud valikuid pakkuvas ja pingutusele suunavas koolis õpivad ainult gümnaasiumiõpilased, kelle hariduse omandamist toetatakse igakülgselt. Kooli põhiväärtusteks on õppimine, isamaalisus, ettevõtlikkus, hoolivus ja terviklikkus. Võru Gümnaasium on enam kui kool.

Aasta kool 2019 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 20. maist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja 31. mai "Terevisiooni" otsesaates.

Kümme kooli, kes valiti välja esimeses voorus 54 kooli hulgast, on: Kiili Gümnaasium, Neeme Kool, Võru Gümnaasium, Järveküla Kool, Elva Gümnaasium, Viljandi Gümnaasium, Tallinna Kunstigümnaasium, Põlva Gümnaasium, Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium ja Tallinna Järveotsa Gümnaasium.

Toimetaja: Marju Himma

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: