Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium - kas aasta kool 2019?

31. mail selgub "Terevisioonis", milline kool pälvib tiitli aasta kool 2019. Kas selleks võib saada Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, seda otsustab rahvahääletus. Lugege kooli tutuvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumi koolipere kirjeldab kooli nii:

Ligikaudu 600 õpilasega Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumil on viie tegutsemisaasta jooksul kooliperes ka juba 1000 vilistlast. Meie uksed on avatud nii külalistele ja lastevanematele kui ka uutele ideedele, kriitikale ning väljakutsetele, mis ei mahu raamidesse. Me teame, et hästi ujuvat ahvenat ei tee õnnelikuks sama mis kõrgel lendavat kajakat või kiiret ilvest, mistõttu püüame toetuda hariduses iga lapse tugevustele või aidata tal sillutada teed oma unistusteni jõudmisel. Nii toome igapäevaõppesse palju ettevõtlikke külalisõpetajaid, jagame teadmisi laagrite, praktikate, partnerite poolt antavate kursuste ning paljude õppekäikudega. Meie jaoks on tähtis, et iga õpilane tunneks eelkõige sõbralikku koolikeskkonda ning oleks tulevikus ise lapsevanemana hariduse usku ja õpetaja toetaja.

 

Aasta kool 2019 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 20. maist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja 31. mai "Terevisiooni" otsesaates.

Kümme kooli, kes valiti välja esimeses voorus 54 kooli hulgast, on: Kiili Gümnaasium, Neeme Kool, Võru Gümnaasium, Järveküla Kool, Elva Gümnaasium, Viljandi Gümnaasium, Tallinna Kunstigümnaasium, Põlva Gümnaasium, Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium ja Tallinna Järveotsa Gümnaasium.

Toimetaja: Marju Himma

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: