Tallinna Järveotsa Gümnaasium - kas aasta kool 2019?

{{1558494540000 | amCalendar}}
Foto: Tallinna Järveotsa Gümnaasium

31. mail selgub "Terevisioonis", milline kool pälvib tiitli aasta kool 2019. Kas selleks võib saada Tallinna Järveotsa Gümnaasium, seda otsustab rahvahääletus. Lugege kooli tutuvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi koolipere kirjeldab oma kooli nii:

Tallinna Järveotsa Gümnaasium astub tänapäevase kiirelt muutuva ühiskonnaga ühte sammu, pakkudes kogu kooliperele võimalusi areneda, et ellu astuksid otsustus- ja analüüsivõimelised isiksused, keda on toetanud tugevad, motiveeritud ja innovaatilised õpetajad. Aktiiv- ja eõppepäevad, mitmekülgsed õppekäigud ning Eesti-sisesed ja rahvusvahelised projektid – need on tegevused, mis pakuvad huvitavaid väljakutseid ning mitmekesistavad õpilaste ja õpetajate elukestvat õppimist, muutudes seejuures järjest rohkem uueks normaalsuseks. Meie inimesi ja tegemisi on märgatud ja tunnustatud ka väljaspool kooli: meie seas on Tallinna tegusaid õpilasi ja noori kultuuritegijaid, Tallinna aasta õpetajaid ja Tallinna haridusasutuse juht, lisaks on kõrgelt tunnustatud tervise tegu ja koostööprojekti. Vaatamata pidevalt arenevale maailmale väärtustame kõrgelt oma traditsioone ja oleme maavillane pere nagu vanaema jõuluks kingitud mustrilised sokid.

 

Aasta kool 2019 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 20. maist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja 31. mai "Terevisiooni" otsesaates.

Kümme kooli, kes valiti välja esimeses voorus 54 kooli hulgast, on: Kiili Gümnaasium, Neeme Kool, Võru Gümnaasium, Järveküla Kool, Elva Gümnaasium, Viljandi Gümnaasium, Tallinna Kunstigümnaasium, Põlva Gümnaasium, Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium ja Tallinna Järveotsa Gümnaasium.

Toimetaja: Marju Himma

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: