Vääna Mõisakool - aasta kool 2020?

Video: Vääna MõisakoolFoto: Vääna Mõisakool

"Terevisioon" otsib Eesti aasta kooli. Kas selleks võib saada Vääna Mõisakool, seda otsustab rahvahääletus. Hääletada saab Novaatoris 23. oktoobrini. Lugege kooli tutvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

Vääna Mõisakool on väga pika ja äärmiselt põneva ajalooga haridusasutus. Oleme uhked, et oleme suutnud siduda väärika mineviku innovaatilise tulevikuga, unustamata seejuures väärtustada traditsioone ja inimesi selle sees.

Meie vilistlase, Siiri Sisaski kirjutatud koolilaul ütleb, et tarkuse tähtaimaks sisuks on kasvatada headust ja hoolt. See mõte saadab meie kooliperet alati sügavaimal tasandil, olles pidevaks teenäitajaks kõikidele suurtele ja väikestele inimestele, kes meie majas viibivad.

 

Aasta kool 2020 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 12. oktoobrist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja "Terevisiooni" otsesaates.

Kümme finaalis võistlevat kooli on Võru Gümnaasium, TERA Peedu Kool, Jõhvi Gümnaasium, Viimsi Gümnaasium, Tartu Forseliuse Kool, Haapsalu Kutsehariduskeskus, Püünsi Kool, Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, Vääna Mõisakool ja Rakvere Ametikool.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: