Tallinna Kunstigümnaasium - aasta kool 2019?

Foto: Tallinna Kunstigümnaasium

31. mail selgub "Terevisioonis", milline kool pälvib tiitli aasta kool 2019. Kas selleks võib saada Tallinna Kunstigümnaasium, seda otsustab rahvahääletus. Lugege kooli tutuvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

Tallinna Kunstigümnaasiumi koolipere kirjeldab oma kooli nii:

"Tallinna Kunstigümnaasiumi põhiväärtusteks on avatus, loovus ja koostöö ning nendel baseerub kogu koolielu - õppetöö planeerimine, õpilaste ja õpetajate tunnustamine, uute töötajate värbamine ning koolikeskkonna kujundamine. Oleme õppetööd mitmekesistades pööranud tähelepanu õpilase enda võimalusele teha valikuid ning kasvada ennastjuhtivaks motiveeritud õppijaks. Tallinna Kunstigümnaasiumi õpilane valib endale kolm korda aastas projektipäevade teema, põhikoolis kord trimestris huvitunni, gümnaasiumis valikkursusi disaini, meedia ja arhitektuuri valdkonnast ning 3.-4. klassis matemaatikarühmi vastavalt huvipakkuvale teemale pärast igat kokkuvõtvat tööd. Kõige uuemaks muudatuseks, millega alustasime käesoleval õppeaastal, on just õppekavasse integreeritud huvitunnid, mille teemad varieeruvad robootikast ja programmeerimisest jalgpalli või moodulorigamini. Huvitundide ise valimine ning oma valiku eest vastutamine arendab õpilase enesejuhtimisoskust, annab võimaluse katsetada erinevaid huvialasid ja toetab õpimotivatsiooni."

 

Toimetaja: Marju Himma

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: