TERA Peedu Kool – aasta kool 2020?

Video: TERA Peedu KoolFoto: TERA Peedu Kool

"Terevisioon" otsib Eesti aasta kooli. Kas selleks võib saada TERA Peedu Kool, seda otsustab rahvahääletus. Hääletada saab Novaatoris 23. oktoobrini. Lugege kooli tutvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

TERA Peedu Kooli pere kirjeldab ennast nii:

"TERA Peedu kool on keskkonnateadlik kogukonnakool, kus muru niidavad kooliõuel elavad jänesed ja lambad. Meie väikestes klassides tunnevad õpilased ennast koduselt ja kasvatavad enesekindlust. Väikesed klassid võimaldavad õpetajatel iga last märgata ja neile individuaalselt läheneda.

Meie koolis rakendatakse üldõpetust, keelekümblust inglise keeles ja rohkelt õuesõpet. Laste digipädevuse kasvatamiseks on Peedu koolis igal lapsel kasutamiseks iPad, mille abil tehakse õppetööd mitmekesisemaks. Peedu kooli lapsed loevad palju esimesest klassist alates, selle toetamiseks on igas klassis lugemispuu või raamaturiiul ning kooli peal lugemispesad. Tähtsaks peame avatud, loovate, iseseisvate, vastutustundlike ja julgete õppijate kujundamist."

 

Aasta kool 2020 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 12. oktoobrist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja "Terevisiooni" otsesaates.

Kümme finaalis võistlevat kooli on Võru Gümnaasium, TERA Peedu Kool, Jõhvi Gümnaasium, Viimsi Gümnaasium, Tartu Forseliuse Kool, Haapsalu Kutsehariduskeskus, Püünsi Kool, Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, Vääna Mõisakool ja Rakvere Ametikool.

Toimetaja: Indrek Ojamets

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: