Jõhvi Gümnaasium – aasta kool 2020?

Video: Jõhvi GümnaasiumFoto: Jõhvi Gümnaasium

"Terevisioon" otsib Eesti aasta kooli. Kas selleks võib saada Jõhvi Gümnaasium, seda otsustab rahvahääletus. Hääletada saab Novaatoris 23. oktoobrini. Lugege kooli tutvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

Jõhvi Gümnaasiumi koolipere kirjeldab ennast nii:

"Jõhvi Gümnaasiumi õppija on inimlik, loov ja tark. Õpetajad lähenevad õpetamisele julgelt, loovalt, innustavalt, inspireerivalt. Meie õpilased on mitmekülgsed, nendel on alati häid mõtteid, nad on ääretult toetavad ja tulevad rõõmuga kaasa igasuguste ideedega."

 

Aasta kool 2020 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 12. oktoobrist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja "Terevisiooni" otsesaates.

Kümme finaalis võistlevat kooli on Võru Gümnaasium, TERA Peedu Kool, Jõhvi Gümnaasium, Viimsi Gümnaasium, Tartu Forseliuse Kool, Haapsalu Kutsehariduskeskus, Püünsi Kool, Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, Vääna Mõisakool ja Rakvere Ametikool.

Toimetaja: Indrek Ojamets

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: