Haapsalu Kutsehariduskeskus - aasta kool 2020?

Video: Haapsalu KutsehariduskeskusFoto: Haapsalu Kutsehariduskeskus

"Terevisioon" otsib Eesti aasta kooli. Kas selleks võib saada Haapsalu Kutsehariduskeskus, seda otsustab rahvahääletus. Hääletada saab Novaatoris 23. oktoobrini. Lugege kooli tutvustust, vaadake galeriid ja kooli tutvustavat videot ning hääletage!

Haapsalu Kutsehariduskeskus asub Haapsalus, Uuemõisas ning meil saab õppida mitmeid ägedaid ja vajalikke ameteid. Lisaks õppetööle toimub meie koolis ka palju muud põnevat – kohanemislaager "Tuksis", mis mõeldud esmakursuslastele kooli ja õpilastega kohanemiseks, vinged jõulupeod, kus esinemas käinud näiteks Shanon, Põhja-Tallinn jne.

Samuti oleme aktiivsed osalejad erinevatel kutsevõistlustel (ka maailmameistrivõistlustel) ning rahvusvahelistes projektides. Meil käib külas palju teisi õpilasi nii praktikal kui projektidega.

HKHKs on tõesti lahedad õpetajad ning kogu kool on väga ühtehoidev, kus valitseb alati mõnus soe õhkkond ning ka sõpradest vilistlased ütlevad alati, et nad tunnevad kooli külastades ennast ikka siia oodatuna.

 

Aasta kool 2020 tiitlile võistleb kümme kooli, kelle hulgast aitab parima välja selgitada rahvahääletus. 12. oktoobrist näidatakse kümne parima kooli videoid ETV hommikusaates "Terevisioon" ning ERR Novaatoris. Võitja kuulutatakse välja "Terevisiooni" otsesaates.

Kümme finaalis võistlevat kooli on Võru Gümnaasium, TERA Peedu Kool, Jõhvi Gümnaasium, Viimsi Gümnaasium, Tartu Forseliuse Kool, Haapsalu Kutsehariduskeskus, Püünsi Kool, Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, Vääna Mõisakool ja Rakvere Ametikool.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: