Neowise komeet. Pildistatud Kuressaares ööl vastu 15. juulit.

Galerii | Maast mööduvat komeeti näeb ka Eestist

Maa lähedalt mööduvat komeeti C2020 F3 on võimalik lausa palja silmaga näha. Sabatäht on Maale kõige lähemal 23. juulil. Komeeti näeb ka Eestist, ühtlasi on mõned siinsed piltnikud taevakeha fotole saanud.

Katrin Tiidenberg

Arvustus | "Seks ja sotsiaalmeedia" köidab eluterve avameelsusega

Äsja ilmunud monograafia "Seks ja sotsiaalmeedia" (originaalis "Sex and Social Media") pakub midagi mistahes kogemustepagasiga lugejale. Sotsiaalmeediauurija Katrin Tiidenberg ja tema Austraalia kaasautor Emily van der Nagel kirjutavad inimese (virtuaalse) seksuaalelu kirevusest toetavalt ja kedagi sildistamata. Kui raamatus üldse kohtab antikangelasi, on need hingetud sotsiaalmeediakorporatsioonid.

Brošüür depressiooni kohta.

Kliinilistest psühholoogidest on Eestis suur puudus

Psühholoogia eriala on noorte seas olnud aastaid väga populaarne, aga vaatamata suurele huvile on Eestis endiselt suur puudus kliinilistest psühholoogidest. Üks põhjus on rahanappus, mille saaks riik katta vaid 400 000 euroga.

XENON1T detektor.

Itaalia mäe all võidi näha kuuma tumeainet

Itaalias Gran Sasso mäe all asuva eksperimendiga XENON võidi märgata saladuslikku tumeainet. Eesti teadlaste osalusel valminud töö viitab, et enda olemasolust vaid kaudselt märku andvad osakesed pidid liikuma äärmiselt kiiresti.

taskuhääling
ole targem

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: