Kauaoodatud teade: Eesti Noorte Teaduste Akadeemia valib uusi liikmeid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti Noorte Teaduste Akadeemia asutati 5. mail 2017. ENTA esindab ja ühendab kõigi teadusalade Eestis ja Eestist väljaspool töötavaid noorteadlasi ja järeldoktoreid.
Eesti Noorte Teaduste Akadeemia asutati 5. mail 2017. ENTA esindab ja ühendab kõigi teadusalade Eestis ja Eestist väljaspool töötavaid noorteadlasi ja järeldoktoreid. Autor/allikas: Rene Suurkaev / ERR

Eesti Noorte Teaduste Akadeemia (ENTA) ootab oma liikmeskonda uusi noorteadlasi.

Tegevliikmeks valitakse alla 40-aastaseid doktorikraadiga Eesti teadlasi, kel on väljapaistvaid saavutusi teadustöös ja kes on oluliselt arendamas teadust oma valdkonnas.

Tegevliikmed valib ENTA üldkogu.

Soovijatel palub ENTA esitada organisatsiooni juhatusele e-mail teel (enta@akadeemia.ee) oma CV, motivatsioonikiri (kas kirja või video kujul) ja soovi korral soovituskirjad.

Uute tegevliikmete avalduste esitamise tähtaeg on 9. detsember 2018. Uued liikmed valitakse 28. detsembril toimuval üldkogul. "Julgustame kõiki silmapaistvaid ja aktiivseid noori teadlasi kandideerima!" märgivad peraegused ENTA liikmed.

2017. aastal asutati Eesti Teaduste Akadeemia initsiatiivil Eesti Noorte Teaduste Akadeemia, mis on iseseisev noorteadlastega seotud teemadele keskendunud MTÜ.

Eesmärk on olla Eesti noorte teadlaste häälekandja ühiskonnas ning esindada Eesti noorte teadlaste huve, panustades teaduse ja ühiskonna arengusse ning selgitada ja suurendada teaduse rolli ühiskonnas.

Toimetaja: Marju Himma

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: