Galerii: Disainivõistlusel Garage48 Design troonis kiirgarderoob ({{commentsTotal}})

Päriseluliste vajaduste rahuldamisele suunatud disainihackathonil Garage48 Design pälvisid peaauhinna lohakile jäänud riiete ja esemete hoidmiseks mõeldud kiirgarderoob ''Chairdrobe''.

Lahenduse autorid eesotsas Lisette Eristega nentisid, et see vajab enne kasutajateni jõudmist täiendavat arendustööd.''Kuid tulevikus võiksime jõuda selleni, et Chairdrobe oleks minimalistliku inimese kodus madratsi kõrval ainuke mööbliese. Huvi on juba prototüübi vastu suur ning ka meie tiimi liikmed ise ei jõua ära oodata, millal igaüks oma toote soetada saaks, et ei peaks prototüübi kasutusõiguse eest võitlema,” märkis Eriste.

Lisaks kuulusid meeskonda sisearhitektuuri eriala ning disainiteaduskonna tudengid Mariette Nõmm, Delija Thakur, Maria Muuk, Andree Paat, Teele Koel ja Evgeniya Dolgopolova.

Kokku osales esmakordselt Kunstiakadeemias korraldatud Garage48 analoogtoodetele keskendunud võistlusel seekord kaheksa meeskonda, mille moodustasid tudengid sisearhitektuuri, graafilise disaini, moedisaini, keraamika, nahakunsti ning tekstiilidisaini erialadelt.

Lisaks ''Chairdrobe'ile'' valmisid kahe päevaga ka multifunktsionaalne rattakott/seljakott “Lunchbag”, volditav piknikumaastik "Kompu", bussipeatustesse mõeldud soojustandev seinaelement “Lämmi”, mahtumuutev vineerist seljakott "Koffr", purgi sang "Cupgrip".

Toimetaja: Jaan-Juhan OidermaaHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: