Valmis väärtuskasvatuse õpikeskkond ({{commentsTotal}})

Koos on hea.
Koos on hea. Autor/allikas: Lastefond

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi eestvedamisel valmis uus väärtuskasvatust käsitlev õppematerjal “Koos on hea”, mis on nüüdsest leitav fondi kodulehel asuvast õpikeskkonnast. Õpikeskkonna eesmärk on pakkuda klassi- ja aineõpetajatele ideid ja lahendusi väärtuskasvatuse mitmekesiseks ning interaktiivseks käsitlemiseks esimeses ja teises kooliastmes.


Samas on võimalik tutvuda 2011. aastal välja antud samateemalise kogumikuga “Väike heategija – koos õpime tegema head!”. Materjalid annavad ülevaate väärtuste kujunemisest ja kujundamisest, pakuvad praktilisi õpetamismeetodeid ning aitavad mõtlemapanevate lugude ja huvitavate individuaal- ning rühmaülesannetega kasvatada lastes eneseusku, abivalmidust, aktiivsust, algatusvõimet ning soovi teha head. Mõlemad kogumikud on kättesaadavad nii eesti kui vene keeles.Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: