ERR-i teadusportaal Novaator laiendab oma tegevust

Novaatori toimetajad (vasakult) Indrek Ojamets, Jaan-Juhan Oidermaa, Airika Harrik ja Maarja Merivoo-Parro.
Novaatori toimetajad (vasakult) Indrek Ojamets, Jaan-Juhan Oidermaa, Airika Harrik ja Maarja Merivoo-Parro. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

ERR-i teadusportaal Novaator laiendab sel kevadel tegevust ja senise kahe toimetaja asemel hakkab teadusuudiseid vahendama neli ajakirjanikku.

Koostöös Eesti Teadusagentuuri, ülikoolide ja teiste teadusasutustega saavad teadusuudised ERR-is senisest veelgi suuremat tähelepanu ja tänu laienenud koosseisule kasvab Eesti suurima teadusportaali võimekus erinevate teemade käsitlemiseks.

1. märtsist asusid ERR Novaatorisse tööle kaks uut inimest: Indrek Ojamets ja Airika Harrik, kes hakkavad tööd tegema ERR-i Tartu stuudios. Airika Harrik on lõpetanud cum laude Tartu Ülikooli etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia magistriõppe. Indrek Ojamets õpib hetkel Tartu Ülikoolis kolmandal kursusel ajakirjandust ja kommunikatsiooni ning ta on varem olnud ERR-i raadiouudistes praktikal.

Aprillist liitub Novaatoriga ka Maarja Merivoo-Parro. Tallinna Ülikooli Humanitaarteaduste Instituudis doktorikraadi omandanud Maarja Merivoo-Parro on tuntud Raadio 2 saatejuhi ja ETV teadussaate "Uudishimu tippkeskus" saatejuht-toimetajana.

Teadusportaali heaks jätkab tööd ka Novaatori senine toimetaja Jaan-Juhan Oidermaa, kes saab uue meeskonna korralduslikuks juhiks.

Toimetaja: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: