Tallinna Ülikool otsib kuut direktorit

Tallinna Ülikool
Tallinna Ülikool Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Tallinna Ülikool kuulutas välja avaliku konkursi kuue akadeemilise üksuse juhti ametikohta täitmiseks tähtajaliselt 1. septembrist 2020 kuni 31. augustini 2025.

Ülikool otsib konkursiga direktorit kuuele instituudile: (1) haridusteaduste instituudile, (2) Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudile, (3) digitehnoloogiate instituudile, (4) humanitaarteaduste instituudile, (5) loodus- ja terviseteaduste instituudile ning (6) ühiskonnateaduste instituudile.

Instituudi direktor juhib üksuse tegevust, vastutades instituudi akadeemiliste suundade arengu, instituudi üldseisundi, tulemuslikkuse ja jätkusuutlikkuse eest. 

Instituudi direktoril peab olema doktorikraad või sellele vastav kvalifikatsioon või kui tegemist on tunnustatud loomeisiku või tunnustatud eksperdiga, siis vähemalt magistrikraad või sellega võrdsustatud kvalifikatsioon. Samuti peab tal olema vähemalt viieaastane akadeemilise töö kogemus instituudi tegevusvaldkonnas ja vähemalt kolmeaastane juhtimiskogemus. Kandidaadilt eeldatakse ka eesti ja inglise keele oskust kõrgtasemel, head juhtimis-, analüüsi- ja koostööoskust ning saavutusorientatsiooni.

Konkursil osalemiseks tuleb hiljemalt 17. märtsiks esitada vastavad dokumkendid, mille kohta saab lähemalt lugeda siit.

Toimetaja: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: