"Heureka" veeteemalise saate võitja on ... ({{commentsTotal}})

Heureka viienda vaatajamängu küsimus. Autor: Heureka

... Urmo Muug! Vastasid õigesti: Maal on umbes kolm protsenti magevett. Palju õnne, ETV2 toimetus võtab sinuga peatselt ühendust ja selgitab, kuidas oma auhinna kätte saad.

Urmole, Janikale ja teistele võitjatele sarnaselt võib igast "Heureka" vaatajast saada auhinnaloosi võitja. Tuleb vaid vastata Novaatori lehel küsimusele.

Homme läheb eetrisse lemmiklooma tervise teemaline saade, mile küsimus kõlab: milliseid asju on loomaarstid pidanud lemmikute kõhtudest välja opereerima?

Jäta vastus siiasamasse Heureka lehele ja õige vastuse korral võib õnn peagi ka sulle naeratada! Järgmise nädala auhinna pani välja kirjastus Varrak. See on raamat "Looduse radadel. Maailma looduse teejuht". Põnevat osalemist!

Väike soovitus: eelvaatamisest võib olla abi küsimusele vastamisel!

Toimetaja: Greete PalmisteKuula, mis häält teevad lohukivid

Mis on lohukivid? Kuidas lohukivid seostuvad loodusmaastiku, üksteise ja muististega? Millist häält lohukivid teevad? Millist tüüpi kividega on kõige tõhusam lohke kivi sisse toksida? Kui kaua ühe lohu tegemine üldse aega võtab?

Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

Ka emased tihased laulavad

Talvise pööripäeva järel päevade pikenedes hakkavad linnud üha aktiivsemalt laulma. Kui mitte varem, siis hiljemalt jaanuari lõpu päikselistel päevadel võib rasva- ja sinitihaseid laulmas kuulda.